UROCZYSTOŚĆ I KOMUNII ŚWIĘTEJ

Drodzy Rodzice,

W związku z zaistniałą w kraju trudną dla nas wszystkich sytuacją oraz Państwa licznymi pytaniami dotyczącymi przystąpienia przez Dzieci do sakramentów: I Spowiedzi Świętej i I Komunii Świętej, informuję, że uroczystość nie może się odbyć w zaplanowanym terminie.

Zależy mi przede wszystkim na zdrowiu i bezpieczeństwie Państwa, Waszych Dzieci i Rodzin, ono jest teraz najważniejsze. Dlatego też, jeżeli pozwoli nam na to sytuacja i będziemy mieć pewność, że nic nikomu już nie zagraża, pragnę, aby uroczystość I Komunii Świętej odbyła się 13 września 2020r. o godz. 11.00.

Liczę na zrozumienie tej decyzji, która podyktowana jest troską o Dzieci i Państwa Najbliższych.

Bardzo proszę o odebranie strojów z pracowni krawieckiej.

Z zapewnieniem o pamięci modlitewnej

ks. dr Tomasz Biszko

Administrator Parafii