Parafia pw. św. Judy Tadeusza

w Jeleniej Górze

XIV NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

03 lipca 2022 roku

1. Dziś czternasta niedziela w ciągu roku kościelnego. Po raz kolejny Bóg zaprosił nas, abyśmy celebrowali tajemnicę Jezusa Chrystusa. On dla nas i naszego zbawienia umarł i powstał z martwych. Niech ta prawda wiary towarzyszy nam na drogach nowego tygodnia.
  2. Przypominam, że do końca sierpnia obowiązuje wakacyjny porządek nabożeństw:
  • w niedziele, msze św. o godz. 9.00 i 11.00, (nie będzie mszy św. o godz. 12.30).
  • wieczorna msza św., od poniedziałku do soboty bez zmian, o godz. 18.00.
  • kancelaria czynna będzie tylko w piątki, po wieczornej Eucharystii, w godz. 18:30 – 18:45 lub po telefonicznym umówieniu. W tym tygodniu kancelaria nieczynna.
  1. Czwartek, 7 lipca, będzie pierwszym czwartkiem miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwa o uświęcenie kapłanów oraz o nowe powołania o godz. 17.30.
  2. W sobotę /09.07.2022r./ w godzinach 10:00-13:00 na placu przy naszej parafii odbędzie się akcja mobilnego Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych w celu zebrania zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz zużytych baterii od mieszkańców Jeleniej Góry.
  3. Wszystkim Parafianom życzę udanego i bezpiecznego wypoczynku oraz Bożej  opieki.
  4. Zapraszam do lektury nowych tygodników katolickich: Niedzieli i Gościa Niedzielnego.

Parafia pw. św. Judy Tadeusza w Jeleniej Górze

3 VII  – XIV Niedziela w ciągu roku

godz. 09:00 – W intencji Żywego Różańca, o Boże błogosławieństwo dla                           żyjących i zbawienie dla zmarłych, a także w mojej intencji z okazji patronalnego święta, o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, dary Ducha św., opiekę Matki Bożej oraz św. Tomasza Apostoła.

godz. 11:00 – + Maria Gucwa – greg.

4 VII – Poniedziałek

godz. 18.00 – + Maria Gucwa – greg.

5 VII – Wtorek

godz. 18.00  – + Maria Gucwa – greg.

6 VII    Środa – bł. Marii Teresy Ledóchowskiej

7 VII – Czwartek

godz. 11.00 – + Maria Gucwa – greg.

8 VII – Piątek – św. Jana z Dukli

9 VII – Sobota

10 VII  – XV Niedziela w ciągu roku

godz. 09:00 – + Maria Gucwa – greg.

godz. 11:00 – + Leon, Anna, Walentyna, Tadeusz Szybutowicz.