• AKTUALNOŚCI

PLAN RENOWACJI MISJI ŚWIĘTYCH POŁĄCZONYCH Z  PEREGRYNACJĄ FIGURY ŚWIĘTEGO MICHAŁA ARCHANIOŁA

NIEDZIELA 25 października 2020

9:00, 11:00, 12:30 – Msze święte z naukami misyjnymi.

PONIEDZIAŁEK 26 października 2020

17.30 – Przyjęcie figury św. Michała Archanioła pod krzyżem przy styku ulic Czarnoleskiej i Kalinowej. Procesja do świątyni.

18.00 – Powitanie i Msza św. na rozpoczęcie nawiedzenia.

20.00 – Apel Jasnogórski i Nabożeństwo Różańcowe.

WTOREK 27 października 2020

9.00 – Msza św. dla chorych i starszych z odnowieniem przyrzeczeń chrzcielnych oraz błogosławieństwem indywidualnym z nałożeniem rąk.

15.00 – Koronka do Miłosierdzia Bożego i modlitwy przez przyczynę św. Michała Archanioła.

17.00 – 18.00    SPOWIEDŹ

17.30 – Nabożeństwo Różańcowe.

18.00 – Msza św. Po Mszy św. modlitwa o uzdrowienie i uwolnienie z nałogów za przyczyną św. Michała Archanioła z modlitwą wstawienniczą przed Najświętszym Sakramentem.

ŚRODA  28 października 2020

17.30 – Nabożeństwo misyjne z udziałem dzieci i młodzieży przy Figurze Świętego Michała Archanioła

18.00 – Msza św. Pożegnania z Aktem Zawierzenia Parafii św. Michałowi Archaniołowi i zakończenie nawiedzenia renowacji Misji Świętych.

Po każdej Mszy św. możliwość przyjęcia Szkaplerza Św. Michała Archanioła.

Święty Michale Archaniele!Wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła.

Zapraszamy do wspólnotowej modlitwy.

o. Robert Ryndak CSMA                                                                                              Ks. Tomasz Biszko             Moderator Bractwa Szkaplerza                                                                                 Administrator Parafii
Świętego Michała Archanioła