2019-01-20, msza św. z okazji imienin Ks. Proboszcza

W niedzielę, 20-01-2019 o godz. 12:30 w naszym kościele została odprawiona koncelebrowana Msza św. w intencji Ks. Mariusza z udziałem ks. Biskupa Stefana Cichego, ks. dziekana Bogdana Żygadło oraz ks. Roberta Serafina. Kazanie oparte na dzisiejszej ewangelii św. Jana opisującej cud w Kanie Galilejskiej wygłosił ks. Robert. Pod koniec mszy św. życzenia solenizantowi złożyli przedstawiciele Rady Parafialnej. Za dotychczasową owocną posługę duszpasterską jako sekretarza podziękował dostojnemu solenizantowi ks. biskup Cichy, podziękowanie też złożył ks. dziekan.

Zdjęcia Jan Foremny