2019-06-04 Bierzmowanie

We wtorek 4 czerwca podczas Mszy św. o godz. 18 odbyła się uroczystość bierzmowania 16 młodych ludzi, którego udzielił im ksiądz biskup senior diecezji legnickiej Stefan Cichy. Obecny był także dziekan dekanatu Jelenia Góra – Zachód, ks. Bogdan Żygadło i ks. proboszcz Mariusz Majewski, który świętował jubileusz XX-lecia kapłaństwa. Po Mszy św. odbyło się spotkanie na terenie zaplecza ogrodowego domu parafialnego, gdzie można było poczęstować się kiełbaskami z rożna, sałatką, kawą lub herbatą i ciastami !

Zdjęcia: p. Jan Foremny