27-04-2018 Msza św z okazji urodzin ks. Mariusza

W piątek, 27-04-2018 o godz. 18:00 została odprawiona Msza św z okazji urodzin ks. Mariusza. Wzięli w niej udział liczni wierni z naszej i sąsiednich parafii, także uczniowie z Gimnazjum Katolickiego u Św. Pankracego wraz z rodzicami. Celebrę uświetnił śpiew chóru parafialnego JUDA CANTORES. Pod koniec Mszy św. dostojnemu Jubilatowi złożyli życzenia przedstawiciele wspólnot parafialnych. 100 lat, Księże Mariuszu!!!

Zdjęcia (kliknij „czytaj więcej”)

Zdjęcia: Jan Foremny