28-10-2021 Św. Judy Tadeusza – Odpust parafialny

W czwartek, 28 października o godz. 17:00 sprawowana była uroczysta Msza św. odpustowa koncelebrowana z udziałem Ks. proboszcza Tomasza oraz wielu księży z sąsiednich i dalszych parafii. Na początku Ks. Proboszcz powitał licznie przybyłych gości oraz zapowiedział niespodziankę po zakończeniu Mszy św. – występ zespołu muzycznego „Presbiteri”, który tworzą księża: Mateusz Maleńczuk, Szymon Opała i Mateusz Nawrot. Liturgię wzbogacił śpiew chóru parafialnego „JUDA CANTORES”, który wznowił działalność pod kierunkiem p. Doroty Królikowskiej od września. Po zakończeniu liturgii przed koncertem odbyła się procesja eucharystyczna po kościelnym dziedzińcu zakończona uroczystym śpiewem Te Deum. Po mszy św. w kościele zostało sporo osób, chcących wysłuchać koncertu.