• AKTUALNOŚCI

Bieg im. ks. Jerzego Gniatczyka w Polkowicach w XXXV rocznicę pacyfikacji Zakładu Górniczego Rudna

bieg_plakatimg_1612

Po raz pierwszy w Polkowicach odbył się
Bieg im. ks. Jerzego Gniatczyka (sobota 17 XII 2016 r.).

Zamieszczamy poniżej relację z wydarzenia podczas którego wspominano osobę naszego proboszcza – śp. ks. Jerzego Gniatczyka. Z Jeleniej Góry w biegu wzięło udział sześć osób. Z naszej parafii pobiegli: pani Renata Ludwig, pan Waldemar Ścigała oraz państwo Aleksandra i Remigiusz Troć, a także dwie osoby z „UKS Pankracy”, działającego przy Publicznym Katolickim Gimnazjum u św. Pankracego. Reprezentantom naszej Parafii i naszego Miasta Gratulujemy!

Relacja w „Gościu Niedzielnym”: http://legnica.gosc.pl/gal/spis/3605868.Bieg-gorniczy-im-ks-Jerzego-Gniatczyka

img_1611img_1614 img_1615 img_1616 img_1617 img_1618 img_1619