„Do pełnej kontemplacji oblicza Pańskiego nie możemy dojść o własnych siłach, ale jedynie poddając się prowadzeniu łaski. Tylko doświadczenie milczenia i modlitwy stwarza odpowiednie podłoże, na którym może dojrzeć i rozwinąć się bardziej prawdziwe, adekwatne i spójne poznanie tajemnicy” (Jan Paweł II Novo Millennio Ineunte, 20).

Duchowe przygotowanie do odpustu parafialnego

19 października rozpoczynamy duchowe przygotowanie do święta naszej Wspólnoty Parafialnej, które przypada 28 października. Na dziewięć dni przed odpustem parafialnym w kolejne dni modlić się będziemy w intencji poszczególnych osób i grup. Od piątku (19 X) nowennę łączyć będziemy z modlitwą różańcową.1412706294_1_f8-1

I tak:

19 X piątek                            w intencji całej parafii

20 X sobota                          w intencji dobroczyńców Parafii i budowniczych kościoła

21 X niedziela                       w intencji naszych nauczycieli i wychowawców

22 X poniedziałek                w intencji osób starszych i chorych

23 X wtorek                         w intencji rodzin

24 X środa                             w intencji dzieci

25 X czwartek                     w intencji młodzieży

26 X piątek                           w intencji osób samotnych

27 X sobota                           w intencji ks. proboszcza

 

ŚW. JUDO TADEUSZU MÓDL SIĘ ZA NAMI!

Skip to content