„Do pełnej kontemplacji oblicza Pańskiego nie możemy dojść o własnych siłach, ale jedynie poddając się prowadzeniu łaski. Tylko doświadczenie milczenia i modlitwy stwarza odpowiednie podłoże, na którym może dojrzeć i rozwinąć się bardziej prawdziwe, adekwatne i spójne poznanie tajemnicy” (Jan Paweł II Novo Millennio Ineunte, 20).

I Komunia Św.

W sobotę, 27-06 o godzinie 12:00 odbyła się uroczystość Pierwszej Komunii św., którą przyjęło 14 dzieci. Udzielił jej Ks. Proboszcz. Tu należy się pewne wyjaśnienie. Otóż w sobotę w uroczystości uczestniczyło 13 dzieci, a w niedzielną Mszę św. o godzinie 12:30 Pierwszą Komunię św. przyjął jeszcze jeden chłopiec – widoczny na ostatnich zdjęciach galerii. Wszystkim dzieciom, które przyjęły I Komunię św. życzymy, aby ich wiara wzrastała i nigdy nie odeszli od Chrystusa, który jest Drogą, Prawdą i Życiem, a poza Nim nie ma zbawienia. Zdjęcia wykonał p. Jan Foremny.

Skip to content