„Do pełnej kontemplacji oblicza Pańskiego nie możemy dojść o własnych siłach, ale jedynie poddając się prowadzeniu łaski. Tylko doświadczenie milczenia i modlitwy stwarza odpowiednie podłoże, na którym może dojrzeć i rozwinąć się bardziej prawdziwe, adekwatne i spójne poznanie tajemnicy” (Jan Paweł II Novo Millennio Ineunte, 20).
  • Home
  • AKTUALNOŚCI
  • Jeleniogórski Budżet Obywatelski 2018; „RADOSNE CZARNE” – projekt z Osiedla Czarne

Jeleniogórski Budżet Obywatelski 2018; „RADOSNE CZARNE” – projekt z Osiedla Czarne

Informacje dotyczące projektu zgłoszonego z Osiedla Czarne do Jeleniogórskiego Budżetu Obywatelskiego 2018.

Głosowanie jbo2018odbywa się w terminie: 22 stycznia (poniedziałek) od godz. 00:00 28 stycznia (niedziela) do godz. 24:00.

Głosować można na stronie: https://jbo.jeleniagora.pl/

Zgłoszony przez nas projekt ma nr 3.04 RADOSNE CZARNE.

Zakres projektu obejmuje rozbudowę placu zabaw na skrzyżowaniu ul. Nowej z ul. Czarnoleską.
W ramach projektu planowane jest doposażenie placu zabaw w:
– Piramidę linową;
– Zjazd linowy;
– Zestaw sprawnościowy: drążki do wymyków, drabinka pozioma, przejście linowe, tunel linowy, belka balansująca, kratownica linowa, ścianka wspinaczkowa, przejście rurowe „tunel”, 4x podest h=45 cm, przejście z opon, drabinka podwójna, kratownica linowa; 
– Bujawki (sprężynowce) 2 szt.

 

Skip to content