„Do pełnej kontemplacji oblicza Pańskiego nie możemy dojść o własnych siłach, ale jedynie poddając się prowadzeniu łaski. Tylko doświadczenie milczenia i modlitwy stwarza odpowiednie podłoże, na którym może dojrzeć i rozwinąć się bardziej prawdziwe, adekwatne i spójne poznanie tajemnicy” (Jan Paweł II Novo Millennio Ineunte, 20).

Jeleniogórski Marsz dla Życia i Rodziny A.D. 2017

W niedzielę 11 czerwca 2017 r., w Jeleniej Górze, podobnie jak w wielu miastach Polski, odbędzie się Marsz dla Życia i Rodziny. Marsz wyruszy z Bazyliki Świętych Erazma i Pankracego o godz. 14:15 i przejdzie na teren ogrodów Parafii przy ul. Morcinka. Tam, każdy będzie mógł włączyć się w wiele atrakcji rodzinnego festynu, na który zaprasza ks. Grzegorz Niwczyk wraz z parafianami.

Zapraszamy do radosnego świadectwa w propagowaniu daru życia i wartości rodziny.

Więcej na temat Marszu na: http://www.sep.edu.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=224:marszu-dla-ycia-i-rodziny-czas-na-rodzin&catid=6:newsy-na-stronie-gownej2017.06.04 Marsz dla Życia i Rodziny