„Do pełnej kontemplacji oblicza Pańskiego nie możemy dojść o własnych siłach, ale jedynie poddając się prowadzeniu łaski. Tylko doświadczenie milczenia i modlitwy stwarza odpowiednie podłoże, na którym może dojrzeć i rozwinąć się bardziej prawdziwe, adekwatne i spójne poznanie tajemnicy” (Jan Paweł II Novo Millennio Ineunte, 20).

KONCERT DLA SENIORÓW

Karkonoska Agencja Rozwoju Regionalnego organizuje koncert dla seniorów w sobotę 14 X. Wystąpią Andrzej Rybiński i Wojciech Gąssowski. Bezpłatne wejściówki są do odebrania w zakrystii. 

Wydarzenie odbędzie się w Hali Sportowo-Widowiskowej przy ulicy Złotniczej 12. Planowany start koncertu – 17:00

Wystąpią: Andrzej Rybiński i Wojciech Gąssowski. 

Prosimy o potwierdzenie udziału do 9 października do godziny 12:00 telefonicznie: +48 600 837 139 lub mailowo: marketing@karr.pl lub osobiście w Karkonoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego w Jeleniej Górze ul. 1 Maja 27. 

Skip to content