„Do pełnej kontemplacji oblicza Pańskiego nie możemy dojść o własnych siłach, ale jedynie poddając się prowadzeniu łaski. Tylko doświadczenie milczenia i modlitwy stwarza odpowiednie podłoże, na którym może dojrzeć i rozwinąć się bardziej prawdziwe, adekwatne i spójne poznanie tajemnicy” (Jan Paweł II Novo Millennio Ineunte, 20).

Koncert Kolęd Rodziny Cudzichów z Podhala

Zapraszamy na koncert pt. „Kolędy Rodziny Cudzichów”. Polskie kolędy i pastorałki w ciekawych aranżacjach, nawiązujących do tradycji. Nie zabraknie też rodzimego folkloru góralskiego prosto z Podhala. Koncert tworzy muzyczna rodzina Cudzichów. Główną postacią zespołu jest Agnieszka Cudzich – wokalistka, skrzypaczka. Agnieszka dała się poznać szerszej publiczności między innymi podczas koncertów „Jednego Serca Jednego Ducha” w Rzeszowie oraz podczas koncertu „Częstochowa – polska Kana” transmitowanego przez TVP 1, ktZrzut ekranu 2018-01-03 o 23.42.47óry to odbył się z okazji 300lecia koronacji obrazu MB Częstochowskiej. 

Zapraszamy do wspólnego śpiewania i radości z Bożego Narodzenia. Koncert odbędzie się w czwartek 11 stycznia o godz. 18:00. Tego dnia Eucharystia celebrowana będzie wyjątkowo o godz. 17:00. Po koncercie darem serca, będziemy mogli wesprzeć kosztowne leczenie pana Zdzisława Królikowskiego. Zapraszamy do udziału.

Skip to content