„Do pełnej kontemplacji oblicza Pańskiego nie możemy dojść o własnych siłach, ale jedynie poddając się prowadzeniu łaski. Tylko doświadczenie milczenia i modlitwy stwarza odpowiednie podłoże, na którym może dojrzeć i rozwinąć się bardziej prawdziwe, adekwatne i spójne poznanie tajemnicy” (Jan Paweł II Novo Millennio Ineunte, 20).

Koncert z okazji XVIII Dnia Papieskiego

Zapraszamy na koncert z okazji 40. rocznicy inauguracji pontyfikatu we wspomnienie liturgiczne św. Jana Pawła II (22 X 2018 r.). Koncert odbędzie się w Bazylice Świętych Erazma i Pankracego w Jeleniej Górze o godz. 19:00. Wcześniej celebrowana będzie uroczysta Msza św. o godz. 18:00. 

Udział w koncercie wezmą: Zespół wokalno-instrumentalny „AMDG” – Zespołu Szkół Katolickich u św. Pankracego w Jeleniej Górze, Chór Parafii Świętych Erazma i Pankracego w Jeleniej Górze, Chór „Juda Cantores” Parafii pw. św. Judy Tadeusza w Jeleniej Górze – Czarne. Zrzut ekranu 2018-10-17 o 16.08.20ZAPRASZAMY! 

Skip to content