„Do pełnej kontemplacji oblicza Pańskiego nie możemy dojść o własnych siłach, ale jedynie poddając się prowadzeniu łaski. Tylko doświadczenie milczenia i modlitwy stwarza odpowiednie podłoże, na którym może dojrzeć i rozwinąć się bardziej prawdziwe, adekwatne i spójne poznanie tajemnicy” (Jan Paweł II Novo Millennio Ineunte, 20).

KSIĘŻE JERZY!- PAMIĘTAMY!

Był z nami od 1 lipca 1987 roku. 28 lat! Odszedł w Godzinie Bożego Miłosierdzia, 19. 10. 2015 r. we wspomnienie liturgiczne bł. Jerzego Popiełuszki – swojego przyjaciela z czasów „Solidarności” i – jesteśmy tego pewni – przez Niego wprowadzony do Domu Ojca.

W 4. Rocznicę śmierci naszego ks. Proboszcza, grono Parafian, przyjaciół i znajomych zebrało się na cmentarzu, przy jego grobie, aby wspólnie modlić się Koronką do Bożego Miłosierdzia.  Modlitwie przewodniczył ks. Mariusz Majewski.

B. Ludorowska