„Do pełnej kontemplacji oblicza Pańskiego nie możemy dojść o własnych siłach, ale jedynie poddając się prowadzeniu łaski. Tylko doświadczenie milczenia i modlitwy stwarza odpowiednie podłoże, na którym może dojrzeć i rozwinąć się bardziej prawdziwe, adekwatne i spójne poznanie tajemnicy” (Jan Paweł II Novo Millennio Ineunte, 20).

Marsz dla Życia i Rodziny w Jeleniej Górze. ZAPRASZAMY!

W niedzielę 10 czerwca ulicami Jeleniej Góry przejdzie już po raz szósty Marsz dla Życia i Rodziny. Jego rozpoczęcie nastąpi po Eucharystii w Bazylice Świętych Erazma i Pankracego (Msza św. o godz. 13:15). Marsz zakończy się udziałem w festynie parafialnym w ogrodach parafii Matki Boskiej Królowej Polski i św. Franciszka z Asyżu. Będzie wiele atrakcji dla dużych i małych! Pokażmy i potwierdźmy, że „POLSKA RODZINĄ jest SILNA”!  Zapraszamy! 2018 Marsz dla Życia i Rodziny plakat Jelenia Góra

Skip to content