„Do pełnej kontemplacji oblicza Pańskiego nie możemy dojść o własnych siłach, ale jedynie poddając się prowadzeniu łaski. Tylko doświadczenie milczenia i modlitwy stwarza odpowiednie podłoże, na którym może dojrzeć i rozwinąć się bardziej prawdziwe, adekwatne i spójne poznanie tajemnicy” (Jan Paweł II Novo Millennio Ineunte, 20).
  • Home
  • AKTUALNOŚCI
  • Musimy w kościele wymienić okna od strony zachodniej. Prace rozpoczęte.

Musimy w kościele wymienić okna od strony zachodniej. Prace rozpoczęte.

Na skutek częstych wiatrów wiejących od Zachodu oraz zacinającego wówczas deszczu, drewniane ramy okienne spróchniały. Zmuszeni byliśmy zatem wymienić zużyte okna wraz z ramami na nowe. W związku z tym w prezbiterium powstała pewna niedogodność, ale jakoś damy radę…

IMG_2864IMG_2863IMG_2862IMG_2861