„Do pełnej kontemplacji oblicza Pańskiego nie możemy dojść o własnych siłach, ale jedynie poddając się prowadzeniu łaski. Tylko doświadczenie milczenia i modlitwy stwarza odpowiednie podłoże, na którym może dojrzeć i rozwinąć się bardziej prawdziwe, adekwatne i spójne poznanie tajemnicy” (Jan Paweł II Novo Millennio Ineunte, 20).

Nasi w Panamie – XXXIV Światowe Dni Młodzieży

Z naszej Parafii na Światowe Dni Młodzieży organizowane w Panamie, wybrał się Filip Niewiadomski wraz ze swoim opiekunem – tatą Markiem. Uczestnicząc w „święcie młodej wiary – młodego Kościoła”, modlą się w naszej intencji, a my pamiętamy o nich. 

Tym, którzy wsparli wyprawę do Panamy, serdecznie dziękujemy. Należą do nich: Miasto Jelenia Góra oraz Zbigniew Ładziński, Teresa i Radosław Surowiakowie, Renata i Remigiusz Cichy. 

Beznazwy-1 sfinansowano_Jelenia_Gora

Skip to content