„Do pełnej kontemplacji oblicza Pańskiego nie możemy dojść o własnych siłach, ale jedynie poddając się prowadzeniu łaski. Tylko doświadczenie milczenia i modlitwy stwarza odpowiednie podłoże, na którym może dojrzeć i rozwinąć się bardziej prawdziwe, adekwatne i spójne poznanie tajemnicy” (Jan Paweł II Novo Millennio Ineunte, 20).

Niedziela 4-02, popołudniowy koncert zespołu MALIBU

W dniu dzisiejszym o godz. 16.00 w świeżo wyremontowanej sali kominkowej odbył się koncert piosenki włoskiej w wykonaniu naszych parafian – zespołu „Duet Malibu”. Spotkanie,dało okazję nie tylko do posłuchania muzyki, ale także wspólnego  spędzenia niedzielnego popołudnia przy kawie, herbacie i słodkim co-nieco. Poniżej zamieszczone zdjęcia świadczą o tym, że publiczność dobrze się bawiła.

Od artystów mamy zapewnienie, że to nie jest ostatni występ w naszej parafii. Zespół zaśpiewał nam 20 popularnych włoskich i światowych przebojów: Buona sera signorina, Acapulco, O sole mio, Arivederci Roma, Azzuro, Felicita, Funicoli Funicola, Una Notta speciale, Torna a Sorriento, Ci Sara, Come prima, Mamma Maria, Marina, Sempre-sempre, Santa Lucia, Quando-quando, Sara perche ti Amo, L’Italiano, Volare oraz na bis Italodisco.

Skip to content