„Do pełnej kontemplacji oblicza Pańskiego nie możemy dojść o własnych siłach, ale jedynie poddając się prowadzeniu łaski. Tylko doświadczenie milczenia i modlitwy stwarza odpowiednie podłoże, na którym może dojrzeć i rozwinąć się bardziej prawdziwe, adekwatne i spójne poznanie tajemnicy” (Jan Paweł II Novo Millennio Ineunte, 20).

Niedziela, 6-06 Wspieramy Ukrainę

Z inicjatywy ks. Proboszcza Tomasza Biszko w naszej parafii prowadzimy zbiórkę materiałów dla Domu Pielgrzyma we Lwowie, który przyjmuje uchodźców, dając opiekę i wyżywienie. Szczegóły podane są we wcześniejszym wpisie: „POMOC DLA DOMU POD WEZWANIEM ŚWIĘTEGO JANA PAWŁA II WE LWOWIE „. Wg stanu na niedzielę, godz. 9:00, udało się już sporo rzeczy nazbierać dzięki hojności mieszkańców naszej parafii i miasta. Poniżej zdjęcia:

Skip to content