„Do pełnej kontemplacji oblicza Pańskiego nie możemy dojść o własnych siłach, ale jedynie poddając się prowadzeniu łaski. Tylko doświadczenie milczenia i modlitwy stwarza odpowiednie podłoże, na którym może dojrzeć i rozwinąć się bardziej prawdziwe, adekwatne i spójne poznanie tajemnicy” (Jan Paweł II Novo Millennio Ineunte, 20).

Odpustowe świętowanie cd.

Po uroczystym niedzielnym zakończeniu misji świętych i sumie odpustowej, dzisiaj tj. w poniedziałek 28 października, obchodząc święto, a dla nas uroczystośćIMG_4639 ku czci św. Judy Tadeusza, odbyło się spotkanie Służby Liturgicznej wraz z rodzicami. Po liturgii był czas na ucztę
(pizza, pączki z Bristolki i sernik zrobiony przez Antka).

Nasz Patron, to Święty, który wskazuje na oblicze Pana. A dla Proboszcza to czwarta rocznica oficjalnego wprowadzenia w urząd proboszcza (28.10.2015 r.).

Skip to content