„Do pełnej kontemplacji oblicza Pańskiego nie możemy dojść o własnych siłach, ale jedynie poddając się prowadzeniu łaski. Tylko doświadczenie milczenia i modlitwy stwarza odpowiednie podłoże, na którym może dojrzeć i rozwinąć się bardziej prawdziwe, adekwatne i spójne poznanie tajemnicy” (Jan Paweł II Novo Millennio Ineunte, 20).

Plan rekolekcji wielkopostnych

2017 Rekolekcje wielkopostne program ogólny

Zapraszamy do zapoznania się z planem tegorocznych rekolekcji. Przeżyj czas przygotowania do świat paschalnych z odmienionym sercem. Zaplanuj dobrze te dniimages. Zapraszamy przyjdź! 423328_0029_51Naszym rekolekcjonistą, będzie o. dr Jan Janus z Zakonu Franciszkanów Konwentualnych. Jest on proboszczem parafii pw. św. Jana Chrzciciela w Legnicy, katechetą w Zespole Szkół Katolickich św. Franciszka z Asyżu w Legnicy oraz przewodnikiem grupy franciszkańskiej diecezjalnej pielgrzymki pieszej z Legnicy na Jasną Górę.

Program rekolekcji wielkopostnych: 5-8 marca 2017 r.

I Niedziela Wielkiego Postu

Sobota 4 marca

Godz. 17:00 – Msza św. z nauką ogólną

 

Niedziela 5 marca

Godz. 9:00 – Msza św. z nauką ogólną

Godz. 11:00 – Msza św. z nauką ogólną

Godz. 12:30 – Msza św. z nauką ogólną

Godz. 17:00 – Gorzkie Żale z nauką pasyjną oraz spotkanie z rodzicami dzieci przed I Komunią Świętą

 

Poniedziałek 6 marca

Godz. 9:00 – Msza św. z nauką ogólną

Godz. 17:00 – Msza św. z nauką ogólną oraz spotkanie z młodzieżą (kandydaci do bierzmowania)

 

Wtorek 7 marca

Godz. 9:00 – Msza św. z nauką ogólną

Godz. 17:00 – Msza św. z nauką ogólną

 

Środa 8 marca

Godz. 8:30 – spowiedź

Godz. 9:00 – Msza św. z nauką ogólną

 

Godz. 16:30 – spowiedź

Godz. 17:00 – Msza św. z nauką ogólną

Skip to content