„Do pełnej kontemplacji oblicza Pańskiego nie możemy dojść o własnych siłach, ale jedynie poddając się prowadzeniu łaski. Tylko doświadczenie milczenia i modlitwy stwarza odpowiednie podłoże, na którym może dojrzeć i rozwinąć się bardziej prawdziwe, adekwatne i spójne poznanie tajemnicy” (Jan Paweł II Novo Millennio Ineunte, 20).

Radość z okazji Mikołajek.

W dniu 6 grudnia 2022r., w dniu wspomnienia św. Mikołaja – biskup z Mirry,  30 chłopców z Ośrodka Socjoterapii w Jeleniej Górze, bawiło się w parku trampolin. Stało się dzięki ks. Tomaszowi Biszko – z parafii pw. św. Judy Tadeusza na Czarnym oraz panu Remigiuszowi Troć. W imieniu zadowolonych i radosnych chłopców, ich rodziców oraz wychowawców Ośrodka Socjoterapii składam serdeczne podziękowanie. 

Zapraszam do relacji: https://www.jelonka.com/zabawa-w-parku-trampolin-111229

Bogusia – mama jednego z chłopców. 

Skip to content