„Do pełnej kontemplacji oblicza Pańskiego nie możemy dojść o własnych siłach, ale jedynie poddając się prowadzeniu łaski. Tylko doświadczenie milczenia i modlitwy stwarza odpowiednie podłoże, na którym może dojrzeć i rozwinąć się bardziej prawdziwe, adekwatne i spójne poznanie tajemnicy” (Jan Paweł II Novo Millennio Ineunte, 20).

Święcenie samochodów w weekend

W sobotę, 29 lipca i w niedzielę, 30 lipca z racji wspomnienia św. Krzysztofa, po każdej Mszy św. Ks. Proboszcz udzielał błogosławieństwa dla kierowców i ich pojazdów mechanicznych. Ofiary składane przy tej okazji przeznaczone będą na pomoc misjonarzom w zakupie środków transportu. Podziękowaliśmy też Panu Bogu za szczęśliwie przejechane kilometry.

Zdjęcia z soboty 29 lipca, godz. 18.00

   

Zdjęcia z niedzieli 30 lipca, godz. 9:00

 

Zdjęcia z niedzieli 30 lipca, godz. 11:00

 

Skip to content