„Do pełnej kontemplacji oblicza Pańskiego nie możemy dojść o własnych siłach, ale jedynie poddając się prowadzeniu łaski. Tylko doświadczenie milczenia i modlitwy stwarza odpowiednie podłoże, na którym może dojrzeć i rozwinąć się bardziej prawdziwe, adekwatne i spójne poznanie tajemnicy” (Jan Paweł II Novo Millennio Ineunte, 20).
 • Home
 • AKTUALNOŚCI
 • Uniwersytet Trzeciego WIeku Diecezji Legnickiej w Jeleniej Górze

Uniwersytet Trzeciego WIeku Diecezji Legnickiej w Jeleniej Górze

Zajęcia w Jeleniej Górze organizuje Karkonoskie Stowarzyszenie Edukacyjne u Erazma i Pankracego. W imieniu Zarządu koordynatorem ds. UTW jest ks. dr Mariusz Majewski – dyrektor Zespołu Szkół Katolickich u św. Pankracego w Jeleniej Górze. Zrzut ekranu 2018-10-01 o 11.25.23

Od października w stolicy Karkonoszy swoją działalność będzie kontynuował Uniwersytet Trzeciego Wieku Diecezji Legnickiej. Zajęcia odbywają się w drugą i czwartą sobotę miesiąca (godz. 9:00-13:30) w salach Zespołu Szkół Katolickich u św. Pankracego (ul. Kopernika 1). Zapraszamy wszystkich zainteresowanych pogłębieniem wiedzy z zakresu filozofii i różnych zagadnień teologicznych. Rozpoczęcie zajęć w sobotę 13 października Mszą św. o godz. 9:00 w Bazylice Świętych Erazma i Pankracego.

Zrzut ekranu 2018-10-01 o 11.25.32

 • Zjazdy:
  2. i 4. sobota miesiąca
 • Zajęcia odbywają się:
  w salach lekcyjnych Zespołu Szkół Katolickich u św. Pankracego
  (ul. Kopernika 1, 58-500 Jelenia Góra)
 • Wymagane dokumenty:
  – podanie
  – zdjęcie legitymacyjne
  – ksero dowodu osobistego
 • Składanie dokumentów
  (osobiście lub korespondencyjnie):
  Sekretariat ul. Kopernika 1; 58-500 Jelenia Góra
  od poniedziałku do piątku 9:00 – 14:00
 • Telefon:
  503-394-206
 • E-mail:
  szkola@pankracy.edu.pl
Skip to content