„Do pełnej kontemplacji oblicza Pańskiego nie możemy dojść o własnych siłach, ale jedynie poddając się prowadzeniu łaski. Tylko doświadczenie milczenia i modlitwy stwarza odpowiednie podłoże, na którym może dojrzeć i rozwinąć się bardziej prawdziwe, adekwatne i spójne poznanie tajemnicy” (Jan Paweł II Novo Millennio Ineunte, 20).

Zimowisko dla dzieci, młodzieży, rodzin z naszej parafii

20170217_114300Zamieszczamy poniżej relację z naszego zimowiska. Prezentację z opisem przygotował Jakub Marfiany, a galeria powstała ze zdjęć udostępnionych z uczestników naszego wyjazdu.

Za mile i radośnie spędzony czas, dziękujemy opiekunom: państwu Małgorzacie i Dariuszowi Bakom – nauczycielom z Publicznego Katolickiego Gimnazjum u św. Pankracego oraz panu Markowi Niewiadomskiemu – naszemu organiście.

 

PREZENTACJA